Pomocná sila do kuchyne

Pomocná sila do kuchyne - Kúria Beckov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o Trvalý Pracovný Pomer - náplňou práce je obsluha umývacích zariadení (umývačka riadu) a umývanie bieleho a čierneho riadu + pomocné práce v kuchyni. Záujemcom ponúkame pravidelnú pracovnú dobu - striedanie krátkeho (Streda, Štvrtok) a dlhého týždňa(Pondelok, Utorok - Piatok, Sobota, Nedeľa) Pracovný čas od 10:00 do 22:00 hod, zamestnaneckú stravu, zľavy na všetky služby, finančné benefity za vykonanú prácu, nádherné pracovné prostredie, vynikajúci kolektív a hlavne ľudský prístup k našim zamestnancom. Zabezpečená vlastná doprava nutná – neposkytujeme ubytovanie pre zamestnancov. ŽIADNA PÁSOVÁ VÝROBA ale slušná práca v super prostredí a perfektnom malom kolektíve. Plat 3,50€ / v ČISTOM na hodinu, pravidelná pracovná doba - striedanie krátkeho a dlhého týždňa, strava, zľavy na všetky služby, finančné benefity za vykonanú prácu, nádherné pracovné prostredie, vynikajúci kolektív, ľudský prístup k našim zamestnancom.
- Penzión***

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
Ďalšie požiadavky:

KOMUNIKATÍVNOSŤ, ochota pracovať, flexibilita, samostatnosť, šikovnosť,schopnosť komunikovať s kolektívom, lojálnosť voči podniku, bezúhonnosť.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 10:00 do 22:00
  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

ŽIADNA PÁSOVÁ VÝROBA
Individuálne finančné bonusy + prémie + tringelty
Preplácanie Sviatkov a dovoleniek - samozrejmosťou
50% zľavy na všetky služby
Pravidelný plat vyplácaní v 10.dni po odpracovaní mesiaca
Ďalšie benefity + narodeninový darček
Ostatné informácie a podmienky Vám radi objasníme a vysvetlíme na osobnom pohovore priamo u nás v Kúrii Beckov.

Kontaktná osoba:

  • Marcel Dvornický
    Majiteľ a manažér Penziónu - Kúria Beckov
    info@kuriabeckov.sk

    tel.: +421903905638
    fax: +421327777358

Informácie o firme

Obchodné meno: D 3D, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36327531
Internetová adresa:  www.kuriabeckov.sk
Telefón: +421903905638
Charakteristika: Gastronomická činnosť v BECKOVE - Kúria Beckov-Penzión*** Beckov č.20, www.kuriabeckov.sk Poskytovanie reštauračných, zábavných a ubytovacích služieb v Penzióne - Kúria Beckov Všetky informácie ohľadne nášho podniku Penzión - Kúria Beckov na našej web stránke www.kuriabeckov.sk
Adresa:

  • Kukučínova 474/17
  • 91101 Trenčín
  • Slovensko