Opatrovateľ, osobný asistent

Terénna opatrovateľka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie odbornej starostlivosti a pomoci starším, chorým a imobilným ľuďom.
varenie atď.).
Asistencia pri vykonávaní osobnej hygieny a pri obliekaní.
Absolvovanie prechádzok, návštev u lekárov a na úradoch a pod. s klientom.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • rozhodovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

gastrolístky, električenka

Obchodné meno: Agentúra opatrovateľskej starostlivosti SIMEON
Právna forma: Cirkevná organizácia
IČO: 42259266
Internetová adresa:  http://www.velkykostol.sk/agentura-opatrovatelskej-starostlivosti-simeon/
Telefón: 02/54413031
Charakteristika: Agentúra opatrovateľskej starostlivosti SIMEON je účelové zariadenie Cirkevného zboru ECAV na Slovensku, Bratislava Staré Mesto, poskytujúce sociálne služby – opatrovateľskú službu terénnou formou občanom v ich domácom prostredí. Poskytuje pomoc ľuďom pri riešení nepriaznivej sociálnej situácie z dôvodu ťažkého zdravotného postihnutia, nepriaznivého zdravotného stavu alebo z dôvodu dovŕšenia dôchodkového veku v zmysle § 41 Zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov. Terénna opatrovateľská služba zahŕňa sebaobslužné úkony, úkony starostlivosti o svoju domácnosť, základné sociálne aktivity a dohľad.
Adresa:

  • Konventná 11
  • 81103 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 900 EUR/mesiac