Kontrolór kvality (Automobilový priemysel)

Kvalitár - mzda od 987 € -kontrola nových vozidiel

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Kontrolór kvality (Automobilový priemysel)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kontrola hotových automobilov
- Skúšobná jazda
- Vodná skúška

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Ďalšie požiadavky:

• manuálna zručnosť
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť
• práca v tíme
• dobrý zdravotný stav

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

10

Ponúkame stabilné zamestnanie s:
- nástupným platom od 987 €
- 13. platom
- dotovaným ubytovaním
- kariérnym rastom

Pomôžeme aj Vám aj s vybavovačkami na úradoch práce, či s exekútormi!
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: TRANSFER International Staff k.s.
Právna forma: Komanditná spoločnosť
IČO: 48260436
Internetová adresa:  www.transfer-personal.sk
Telefón: +421948312207
Charakteristika: TRANSFER International Staff, k.s. je rakúska agentúra, ktorá má 21 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky. Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.
Adresa:

  • Račianska 96
  • 83102 Bratislava-Nové Mesto
  • Slovensko

  • Miesto práce Trenčín Prešov Banská Bystrica Michalovce Bratislava
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 800 EUR/mesiac