Murár

Nemecko: šalovač 20€ / hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Náplňou práce je šalovanie systémovým debnením PERI/DOKA.
  • Pracuje sa pondelok-piatok (soboty po dohode), 9hod denne.
  • Potrebné základné náradie.
  • Miestom výkonu práce je 91320 Ebermannstadt.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)
  • Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • Fakturácia každý 2 týždeň s následnou 10 dňovou splatnosťou.

Informácie o výberovom konaní

  • 2 šalovači/betonári (potrebný jeden nemčinár)

Ponuka je aktuálna do: 01.01.2020

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Poltár Čadca Prešov Poprad Košice
  • Kraj Zahraničie Košický kraj‎ Prešovský kraj
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 20 EUR/hod
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu