Obchodný manažér

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš dostatočné obchodné skúsenosti, ponúkame ti zaujímavú pracovnú príležitosť. Skúsenosti v stavebnej oblasti nie sú podmienkou.

Ak na danú pozíciu nemáš dostatočné skúsenosti, alebo máš skúsenosti ale nie v stavebnej činnosti, nevadí. Ponúkneme ti adekvátnu pozíciu, naučíme ťa, ukážeme ti ako, získaš našu plnú podporu.

Tvojou prácou bude predaj a spolupráca s investormi, stavebnými firmami, architektmi, súkromnými vlastníkmi a pod.

Predmetom predaja sú:
- okná a dvere (plastové, hliníkové, eurookná) najvyššej kvality
- tieniaca technika (žalúzie vonkajšie/vnútorné, rolety, markízy, sieťky, a pod.)
- garážové brány

Súčasťou tvojej práce bude aj časté šoférovanie, spoznáš množstvo zaujímavých ľudí na vedúcich pozíciách, či majiteľov. Práve preto očakávame, okrem iného, aj reprezentatívny a kultivovaný prejav, zodpovednosť, lojálnosť a prirodzenú komunikáciu.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • samostatnosť
Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

Podľa skúseností je možné individuálne dohodnúť aj inú mzdu. Súčasťou mzdy sú aj odmeny a provízie.

Informácie o firme

Obchodné meno: Allnet, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36436348
Telefón: +421948727128
Charakteristika: Zaoberáme revíziou, servisom, poradenstvom a predajom plastových, hliníkových okien, eurookien, dverí a tieniacej techniky ako sú žalúzie, sieťky proti hmyzu, vonkajšie a vnútorné rolety, garážových brány pod.
Adresa:

  • M.R. Štefánika 46
  • 03601 Martin
  • Slovensko