Masér, Kuchár, Čašník, ...

Personál na luxusných riečnych výletných lodiach - EU

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra VM Recruitment ponuka pracovné pozície pre personál na riečne luxusné lode, plaviac sa Európskymi vodami. Hľadáme čašníkov, kuchárov, umývačov, chyžné, recepčné, masérov a podobne pracovné zamerania v cestovnom ruchu.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • tímová práca
  • matematická gramotnosť
Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

Nástup je počas celého roku 2019. Práca je vhodná pre ženy aj mužov.

Pokiaľ Vás pracovná ponuka zaujala, neváhajte a kontaktujte nás teraz na dole uvedených telefónnych číslach:
- Monika 00421 948 905 430

Ak chcete poslať svoj životopis pre rýchlu registráciu, využite našu e-mailovú adresu info@vmrecruitment.com

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 6:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno
  • Sezónna práca: áno

15

- Hradené ubytovanie zamestnávateľom
- Hradená strava zamestnávateľom
- Hradené poistenie zamestnávateľom
+ hradené ubytovanie

Informácie o firme

Obchodné meno: VM Recruitment s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51014033
Internetová adresa:  https://www.vmrecruitment.sk/
Telefón: +421911868948
Charakteristika: VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu. S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore. Ste uchádzačom o zamestnanie alebo zamestnávateľom? Radi by sme sa vami pozhovárali! Kontaktujte nás ešte dnes naplánovať osobné stretnutie.
Adresa:

  • Diviacka Nová Ves 559
  • 97224 Diviacka Nová Ves
  • Slovensko