Kuchár

Kuchár Horná Lehota

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Kuchár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava teplých a studených jedál
- príprava rautov
- objednávky tovarov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Ďalšie požiadavky:

- ochota pracovať nadčas
- schopnosť pracovať v časovej tiesni

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
  • Sezónna práca: áno

1

Zamestnancovi patria nasledujúce mzdové zvýhodnenia:
- mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v odpoludňajších hodinách za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške 0,20 eur;
- mzda a mzdové zvýhodnenie za nočnú prácu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce;
- mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce;
- mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu v nedeľu za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce;
- mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu vo sviatok – za každú odpracovanú hodinu popri mzde mzdové zvýhodnenie vo výške zákonného minima v zmysle Zákonníka práce. Mzdové zvýhodnenie patrí aj za prácu konanú vo sviatok, ktorý prípadne na deň nepretržitého odpočinku v týždni;
- mzda a mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas – za každú odpracovanú hodinu nadčas mzda a mzdové zvýhodnenie vo výške 25 % jeho priemerného zárobku.

Pre zamestnanca možnosť poskytnúť stabilizačný byt, v zimnom období skibus zdarma (Brezno - Tále), wellness centrum zdarma, skipasy v lyžiarskom stredisku Skitále, trinásty plat, kariérny rast.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Tále, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 36028631
Internetová adresa:  www.tale.sk
Telefón: +421486712201
Charakteristika: Spoločnosť Tále, a.s. prevádzkuje dve golfové ihriská, lyžiarske stredisko, dva hotely a reštaurácie.
Adresa:

  • Tále 100
  • 97651 Horná Lehota
  • Slovensko