Podlahár, dláždič

Podlahár Nemecko - podlahové krytiny 18€/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pokládka podlahových krytín - pvc, vinylové podlahy, plávajúce podlahy

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B

- ľudský prístup
- práca v slovenskom kolektíve
- zabezpečené ubytovanie
- stabilné pracovné prostredie

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Nemecko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 2800 - 3300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 15.10.2019
Odoslať žiadosť o prácu