Obchodný zástupca

obchodný zástupca

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo zverenom regióne vás čaká:

  • sprostredkovanie predaja aktuálnej ponuky tovarov a poradenstvo
  • budovanie spolupráce s obchodnými partnermi
  • pravidelné návštevy súčasných zákazníkov
  • vytváranie spolupráce s novými zákazníkmi
  • vedenie potrebnej administratívy

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Excel - základy
  • Microsoft Outlook - základy
  • Microsoft Word - základy
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • dokážete s ľuďmi nadviaziať dobré vzťahy?
  • je pre vás dôležíté, aby bolo za vami vidieť dobré výsledky?
  • dokážete samostantne pracovať a ísť za cieľmi, ktoré si stanovíte?

nehľadáme iba "obyčajného obchodného zástupcu" hľadáme človeka, ktorý "žije" so svojimi zákazníkmi

Budete veľmi dôležitým článkom spoločnosti.

Za dobre odvedenú prácu, vás bude čakať odmena.

Spolupráca a podpora od spoločnosti, aby ste sa stal väčším odborníkom.

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme distribučnou firmou drogériového tovaru. Našimi zákazníkmi sú súkromné a nezávislé maloobchodné predajne na území celého slovenska. Pomáhame týmto predajniam zabezpečiť žiadané tovary pre ich zákazníkov a udržať si stabilné postavenie postavenie na trhu.

Adresa spoločnosti

Továrenská 215/16
97631, Vlkanová
  • Miesto práce Ružomberok Nitra Trenčín Prešov Banská Bystrica
  • Kraj Bratislavský kraj‎ Žilinský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 724 EUR/mesiac odmeňovanie je dohodnuté individuálne
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu