Údržbár, Elektrikár

Elektroúdržbár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroúdržba strojov, zariadení, budovy, zavádzanie elektroinštalácií...

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Odborná spôsobilosť: samostatný elektrotechnik § 22 vyhlášky MPSVaR č. 718/2002 Z.z.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

2

Mzda od 900€-1100€ + bonusy a odmeny (v závislosti od skúseností kandidáta)
- Vianočný bonus (až do 120% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Kvartálne odmeny (až do 10% - zo základnej mzdy + variabilná zložka)
- Príspevok na dopravu
- Dochádzkový bonus
- Bonus za odracované roky
- Príplatky za bonus,nadčas, sviatok, víkend nad rámec Zákonníka práce
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Odmeny pri pracovných jubileách
- Odmeny pri osobných jubileách (sobáš, narodenie dieťaťa....)
- Odmeny pre darcov krvi
- Bohatý sociálny fond

Informácie o firme

Obchodné meno: SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36347884
Internetová adresa:  www.seoyoneh.sk
Telefón: 0422818425
Charakteristika: SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o je slovenská pobočka spoločnosti Hanil E - Hwa Co. Ltd., Kórea. Bola založená v roku 2004. Na Slovensku pôsobí ako jeden z hlavných dodávateľov pre Kia Motors Slovakia a Hyundai Czech, vyrába všetky interiérové plasty a textílie pre automobilový priemysel.
Adresa:

  • Robotnícka 1
  • 01701 Považská Bystrica
  • Slovensko