Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád flexibilitu, zmeny, denno-dennú komunikáciu v cudzích jazykoch a nevyhovuje Ti stereotyp? Dokážeš udržiavať dobre vzťahy nie len s kolegami ale aj na diaľku so zákazníkmi? Chceš byť pánom svojho času a trúfaš si „ošéfovať“ tok materiálu či už u nás ale aj mimo firmy?
V tom prípade hľadáme práve Teba. Chceme kolegu, ktorý dokáže pracovať samostatne a zároveň sa bez problémov dokáže začleniť medzi nás. Kolegu, ktorý bude mať pod palcom komunikáciu s našimi zákazníkmi o výhľadoch, o objednávkach a tiež bude organizovať prepravu dielov k našim zákazníkom.
Ak je Tvojim heslom to, že všetko sa točí okolo dobre zorganizovanej logistiky daj nám o sebe vedieť.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

Okrem širokého balíka benefitov kde si každý nájde "to svoje", Ti ponúkame priestor na rozvoj a sebarealizáciu. U nás zažiješ dynamiku, zlepšovania, ale sem tam aj pády (kto nič nerobí, nič nepokazí). Ak túžiš byť toho súčasťou a spĺňaš uvedené požiadavky, veľmi radi Ťa uvidíme.

Informácie o firme

Obchodné meno: ITW Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47258144
Charakteristika: Vyroba plastovych komponentov do aut
Adresa:

  • Hlavná 1384
  • 01401 Bytča
  • Slovensko