Nákupca

Nákupca Junior, Šamorín

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Proces objednávania materiálu - vytvorenie, odoslanie, riešenie proforma platby
• Analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
• Komunikácia a jednanie s dodávateľmi o podrobnostiach (cena, minimálne množstvo, dátum splatnosti, fakturačná adresa, doručovacia adresa)
• Sledovanie zásielok
• Komunikácia so skladom a logistikou
• Kontrola a analýza nákupných cien
• Riešenie problémov s dodávateľmi
• Zabezpečenie efektívneho nákupu materiálov a hľadanie nových dodávateľov
• Denná dokumentácia ohľadne nákupu a príjmu (GRV, kontrola, úprava, menenie stavov)
• Riadenie, inventarizácia a optimalizácia skladových zásob

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vyjednávanie
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

• Pokročilá znalosť Microsoft Office balíka ( Word, Excel, Outlook )
• Predchádzajúce pracovné skúsenosti min. 2 rok /skúsenosti s nákupom výhodou/
• Anglický jazyk - aktívne (ovládanie slovom aj písmom)

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:30 do 16:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

• Pracovný pomer na dobu neurčitú
• Výučba anglického jazyka priamo v mieste spoločnosti
• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Odmena za zlepšovacie návrhy, ktoré znamenajú prínos pre spoločnosť
• Odmena za odporučenie kandidáta
• Firemné podujatia pre zamestnancov 2x do roka
• Stravné lístky v hodnote €4,80, z čoho zamestnanec hradí €1,35;

Informácie o firme

Obchodné meno: Biometrix, s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36710644
Internetová adresa:  http://www.biometrixmedical.com/
Telefón: +421312851810
Charakteristika: BIOMETRIX je spoločnosť pôsobiaca v oblasti zdravotníctva. Je popredným výrobcom a vývojárom jednorázových zdravotníckych pomôcok pre rôzne liečebné postupy, ako je angiografia, chirurgia a intenzívna starostlivosť. Neustálym zlepšovaním svojich produktových línií je spoločnosť schopná poskytovať spoľahlivé riešenia pre lekárov, zdravotné sestry a taktiež aj pre pacientov. BIOMETRIX úspešne slúži zdravotníckej komunite už viac ako 25 rokov a momentálne sa jeho výrobky predávajú do viac ako 50 krajín sveta. www.biometrixmedical.com
Adresa:

  • Vicenzy 16/2054
  • 93101 Šamorín
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Dunajská Streda
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 900 EUR/mesiac