Personálny manažér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinácia agentúrnych zamestnancov pridelených v českých ( strojárskych a pod. ) fabrikách - malé pracovné skupiny do cca 30 zamestnancov. Administratívna a organizačná práca pre českú agentúru práce, komunikácia so zástupcami ( majstri, vedúci výroby) klientov agentúry, plánovanie a kontrola pracovného zadelenia agentúrnych zamestnancov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • motivovanie ľudí
  • vedenie ľudí
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • český - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Internet - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Súčasťou práce sú pravidelné služobné cesty obvykle v rozsahu pondelok - streda.
Znalosť ďalších cudzích jazykov ( nemecky, anglicky,..) vítaná.
Praktické/odborné skúsenosti v personálnaj oblasti v iných ("západoeurópskych " ) krajinách vítaná.

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

1

K základnej mzde osobné ohodnotenie podľa preukázaných skúsenosti a zručnosti.
13. a 14. plat v závislosti na ekonomických výsledkoch firmy

Informácie o firme

Obchodné meno: SEDORA s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 44208618
Telefón: +421911968083
Charakteristika: Spoločnosť zabezpečuje administratívny a organizačný servis pre zmluvného partnera - agentúru práce, ktorá pôsobí na českom pracovnom trhu.
Adresa:

  • Laurinská 3
  • 81101 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bardejov
  • Kraj Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 700 EUR/mesiac