Skladník

Pracovník v sklade - HOLANDSKO

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ práce:
3 druhy typov práce pre 1 klienta:

1. nakladanie a vykladanie námorných kontajnerov. Fyzická práca, max. priemerná nosnosť na box je 15 kg

2. ťažká fyzická práca, triedenie pivničných prepraviek, kde je potrebné stohovať plné a prázdne prepravky. Cieľom pre skúsených pracovníkov je 280 prepraviek denne

3. Práca sa skladá z krížového dokovania, konkrétne BBXD, Break-Bulk Cross Dockingu, kde sú palety vykladané na prijímacej strane a umiestnené do prijímacích frontov, kde sú označené pre príslušné miesta určenia. To si vyžaduje fyzických silných kandidátov

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

- Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
- Pracovná doba: 2-3 zmeny
- Firemné oblečenie a pracovné topánky sú bezplatné
- Práca min. 40 hod/týž. (garantovaných 160 hodín mesačne)
- Nadčasy sa platia navyše
- Práca v nedeľu a štátne sviatky sa vypláca 200%
- Dovolenka je možná po konzultácii s koordinátorom
- Mzda je vyplácaná MESAČNE - (po 1 odpracovanom týždni je možná ZÁLOHA)
- Zmluva je na dobu určitú - 6 mesiacov, potom sa predlžuje
- 20 dní platenej dovolenky na základe zmluvy na plný úväzok
- Príchod je vždy cez víkend - buď v sobotu alebo v nedeľu

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
  • holandský - elementárna: A1 a A2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- Jazykové schopnosti: práca je vhodná pre kandidátov so slabším anglickým jazykom minimálne lepšia A1, A2
- Dôležité je chuť pracovať
- Fyzicky náročná práca
- Flexibilný a spoľahlivý

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

30

UBYTOVANIE:

- LEN 200 € mesačne (sťahované z výplaty)
- Zabezpečuje holandský zamestnávateľ - domy - kompletne vybavené (kuchyňa, práčka, izba, kúpeľňa, salóniky, parkovisko) - ubytovanie sa pohybuje od 2 do 3 osôb na izbu, na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby. Izby so 4 lôžkami môžu mať poschodové postele, ale je to naozaj prvý týždeň. Vo všetkých domoch je spoločná obývacia izba.

Odporúčame si vziať so sebou - posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše, príbory, taniere, poháre, hrnce, uteráky - internet (zahrnutý v cene prenájmu).

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:
- 83,61 € mesačne odpočítavané z vášho mesačného platu (sťahované z výplaty)

DOPRAVA:

Doprava do práce z ubytovni - je zabezpečená holandským zamestnávateľom - je bezplatná (alebo vlastné auto)

Doprava zo SR do Holandska - dopravíme Vás našou spoločnosťou TIME EXPRESS s.r.o – podľa platného cenníka
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: TIME EXPRESS s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47442808
Internetová adresa: http://www.prepravaosob-timexpress.sk/
Telefón: +421908822323
Charakteristika: Time Express ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli. Naše poradenské služby sú na 100%.​ Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov. Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa. Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti. Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. Time Express - viac ako náborová agentúra.
Adresa:

  • Železničná 304/13
  • 04431 Kostoľany nad Hornádom
  • Slovensko