Strojný zámočník

Strojný zámočník, Budapešť, Maďarsko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zámočnícke a zváračské práce.
- Predpríprava a zhotovovanie dielcov podľa výrobnej dokumentácie.
- Výroba montážnych skupín a podskupín oceľových konštrukcií podľa výkresovej dokumentácie.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
Ďalšie požiadavky:

- skúsenosti s výrobou oceľových konštrukcií výhodou
- platný zváračský preukaz Z-M1
- Schopnosť čítať technické výkresy
- Ovládanie Maďarského jazyka - veľká výhoda!

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

1

Ponúkaná mzda je 979 € - 1 368 € mesačne brutto = (821 €- 1 159 € základná zložka mzdy + 158 €- 209 € prémie, príplatky, bonusy, osobné ohodnotenie) + príspevky na dovolenky, mimor.odmeny a pod.. Po skončení skúšobného obdobia možné prehodnotenie.
Možnosť práce aj na živnosť. Sadzba od 8,60 € do 11,50 €.

Informácie o firme

Obchodné meno: STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 00680508
Telefón: +421333210421
Charakteristika: Spoločnosť STAKOTRA MANUFACTURING, s.r.o. je svetovým lídrom v oblasti výroby dynamicky zaťažovaných konštrukcií, predovšetkým konštrukcií dráh do zábavných parkov, dráh pre dopravné systéme na prepravu ľudí, tzv. monoraily a výroby samostatných vlakov. Za svoju - takmer 30-ročnú – históriu sa vyprofilovala na vyhľadávaného dodávateľa komponentov pre zábavný priemysel po celom svete – Japonsko, Brazília, USA, SAE, Austrália, Čína, Vietnam – to je iba zlomok z destinácií, v ktorých je možné obdivovať výsledky našej práce, z ktorých viaceré si vďaka výnimočnosti zaslúžili miesto v Guinnessovej knihe rekordov. Stručný popis našich úspechov: - z ôsmich najrýchlejších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane troch najrýchlejších na svete; - z ôsmich najvyšších roller coasterov na svete bolo šesť vyrobených v našej spoločnosti, vrátane piatich najvyšších na svete; - zo siedmich roller coasterov s najdlhším voľným pádom na svete, štyri boli vyrobené v našej spoločnosti, vrátane štyroch najdlhších na svete. Dosahovanie všetkých týchto mét a rekordov by však nebolo možné bez skúsených pracovníkov, ktorí dokážu pretaviť svoju snahu a vášeň pre tento segment do výnimočných produktov – preto hľadáme práve Teba – zanieteného pracovníka, ktorý rozšíri náš tím.
Adresa:

  • Vrbovská cesta 2617/102
  • 92101 Piešťany
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Maďarsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 979 EUR/mesiac