Operátor strojov a zariadení

Operátor stroja na výrobu obuvi na výrobnej linke desma

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Operátor strojov a zariadení

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor vo výrobe obuvi na výrobnej linke desma.
Popis: obsluha výrobnej linky, nazúvanie, nastavovanie materiálov vo výrobnej linke, nastavovanie foriem.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme zamestnanca, ktorý je:
- občan mladší ako 25 rokov veku, ktorý skončil sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a nezískal svoje prvé pravidelne platené zamestnanie, dlhodobo nezamestnaný,
- občan starší ako 50 rokov veku,
- občan, ktorý bol pred nástupom do pracovného pomeru nezamestnaný najmenej po dobu 6 mesiacov,
- občan, ktorý nevykonával zárobkovú činnosť ani sa nepripravoval na povolanie v rámci sústavnej prípravy na povolanie alebo v systéme ďalšieho vzdelávania z dôvodu, že nemohol zosúladiť pracovné povinnosti s plnením rodičovských povinností,
- osamelý občan starajúci sa o dieťa do desiatich rokov veku,
- občan, ktorý stratil schopnosť vykonávať svoje doterajšie zamestnanie zo zdravotných dôvodov a nie je občan so zdravotným postihnutím,
- občan so zdravotným postihnutím

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: WINTOPERK, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 34146300
Telefón: 0387497127
Charakteristika: Výroba obuvi
Adresa:

  • Nitrianska 103
  • 95801 Partizánske
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Partizánske
  • Kraj Trenčiansky kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 800 EUR/mesiac