Krajčír

Krajčírka/Šička

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Krajčír

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Šitie športových odevov legín, mikín, bodyčiek, tričiek, topov , jednoduchých športových šiat, šortiek, práca hlavne s elastickými materiálmi
  • Strihanie predtlačených strihov na látke
  • Udržiavanie pracoviska v čistom stave

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Odbor: krajčír
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Pozícia je vhodná iba pre krajčírky s realnými a aktívnými skúsenosťami s výrobou oblečenia

- Skúsenosti s overlockom a coverlockom nutnosťou

-Základné znalosti obsluhy PC a Internetu sú vítane - niesú podmienkou

Flexibilná pracovná doba

Úkolové ohodnotenie

Príjemný atelier a dobrá pracovná atmosféra

Informácie o výberovom konaní

  • Výberové konanie prebieha do konca mesiaca február

- Pracovná doba je flexibilná podľa vzájomnej dohody cca 20 hodín týždenne
- Miesto výkonu práce Bratislava - Koliba
- Ohodnotenie úkolové

Ponuka je aktuálna do: 28.02.2019

Adresa spoločnosti

Dunajská 2330/60
81108, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky skrátený úväzok na dohodu (brigády) živnosť
  • Základná mzda (brutto) 200 - 400 EUR/mesiac 300
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu