Realitný maklér, Obchodný zástupca

Realitný maklér v profesionálnej spoločnosti, bez vstupných poplatkov

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Realitný maklér, Obchodný zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií a fotodokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Windows - pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- loajalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem, bezplatné zaškolenia, príjemné pracovné prostredie, podpora počas celej doby.
Kariéra u nás nekončí realitným maklérom, ale máte možnosť viesť vlastnú pobočku, s čím sa spájajú ďalšie výhody.

Životopisy posielajte na e-mailovú adresu: kariera@realitybemi.sk

Uchádzačov budeme priebežne kontaktovať a pozývať na pracovný pohovor.

Adresa spoločnosti

Hodálova 3
94901, Nitra
  • Miesto práce Nitra Poprad Banská Bystrica
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Žilinský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 1500 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu