Prijímací technik

Prijmací technik

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Prijímací technik

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem zákaziek do autoservisu, vybavovanie garančných zákaziek, vybavovanie servisných zákaziek a poistných udalostí, agenda zákazníkov a ich spracovanie a oslovovanie, práca s databázou klientov, aktívny predaj pri servise, odborná zručnosť v problematike servisu automobilov,

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • informačná gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 15:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

všetky zamestnanecké benefity

Kontaktná osoba:

  • Peter Brtáň
    Konateľ
    tel.: +421905810292

Informácie o firme

Obchodné meno: UNICAR, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36409022
Internetová adresa:  www.unicar.sk
Telefón: 044/5514402
Charakteristika: Predaj osobných a úžitkových vozidiel, komplexný autorizovaný servis osobných a úžitkových vozidiel, predaj náhradných dielov a doplnkov, nákladná doprava do 3,5 tony, prenájom vozidiel, opravy a lakovanie karosérií, geometrie náprav, diagnostika podvozkovej časti vozidiel, diagnostika brzdových systémov, ovality(vozidiel 4x4), kotrola stavu klimatizácií, montáž chladiacich a vykurovacích doplnkových systémov vozidiel.
Adresa:

  • 1. mája 68
  • 03101 Liptovský Mikuláš
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Liptovský Mikuláš
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 900 EUR/mesiac