Strojný zámočník, Stavebný zámočník

Nemecko: ZÁMOČNÍK od 18€ / hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zámočník strojný alebo stavebný.
  • Zámočník aj pomocný zámočník, musia ovládať základy zvárania, bodovania / heftovania.
  • Skladanie konštrukcií a plechov podľa výkresovej dokumentácie.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Vyučený v odbore strojný zámočník - zámočník výhodou nie podmienkou.
  • Vhodné pre jednotlivcov, dvojice alebo partie.

  • Pri spokojnosti vieme garantovať prácu pre Vás na 5 rokov.
  • Zabezpečené a hradené ubýtovanie.
  • Týždenne min. 50 hod.
  • Turnusy podľa dohody: 3-1 / 4-1 poprípade podľa dohody.
  • Fakturácia každé 2 týždne s 30 dovou splatnosťou.

Ponuka je aktuálna do: 30.09.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme skupina skúsených a motivovaných ľudí s cieľom o kooperáciu krajín a rozširovanie pracovného trhu. Naša spoločnosť sa zameriava na distrubúciu slovenských kvalifikovaných zamestnancov do zahraničia predovšetkým do nemecky hovoriacih krajín. Pre viac informácií nás prosím neváhajte kontaktovať.

Adresa spoločnosti

Edisonova 37
04018, Kosice
  • Miesto práce Čadca Žilina Prešov Poprad Košice
  • Kraj Žilinský kraj‎ Zahraničie Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 18 EUR/hod výška hodinovej sadzby závysí od znalosti nemeckého jazyka
  • Termín nástupu: Ihneď
Odoslať žiadosť o prácu