Elektrikár, Elektrotechnik, Elektromontér, ...

Elektroinstalatéři do Německa (m/ž) - nástupní prémie 500 Euro!

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Elektrikár, Elektrotechnik, Elektromontér, ...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- domovní instalace, instalace v obchodních prostorách
- průmyslové instalace
- instalace, obsluha a oprava elektrických zařízení
- instalace domovních přípojek
- instalace osvětlení, zvonků a domovních mikrofonů
- zasazení vypínačů, zásuvek

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- němčina na komunikativní úrovni, znalost odborné terminologie - samostatná komunikace na pracovišti
- víceletá pracovní zkušenost v oboru
- zkušenost v oboru elektroinstalace z Německa, příp. z Rakouska nebo Švýcarska, ne starší 5-ti let a trvající alespoň několik měsíců
- dobrá orientace v návodech
- zkušenosti se speciálním nářadím a stroji
- slušné vystupování a výbornou pracovní disciplína
- samostatnost
- flexibilita - připravenost pracovat na více projektech v průběhu roku (projekty mohou mít různou dobu trvání a mohou probíhat na různých místech v Německu)
- vlastní automobil

Zamestnanecké výhody, zručnosti

- práce na dobu neurčitou
- tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
- práce po celý rok bez přestávek
- příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
- příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
- výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
- 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
- zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti ) dle německých předpisů
- možnost výplaty týdenních záloh
- v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
- zajišťění ubytování v místě výkonu práce

PRÉMIE 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE! Konkrétněji s vhodnými uchazeči při telefonickém pohovoru.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o strukturovaný životopis v NĚMČINĚ. Vhodné kandidáty kontaktujeme telefonicky.

Tel.: +49 351 89 775 22

E-mail: prace@dremo.com

Web: www.dremo.com

Těšíme se na vás!

Poznámka

Nástup na základě dohody.

Adresa spoločnosti

Overbeckstr. 21
01139, Dresden, Deutschland