Tesár

Tesár, šalovač - Holandsko

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Tesár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre Holandsku partnerskú personálnu agentúru hľadáme šalovačov na systémy (Doka, Peri, tradičné debnenia pod.) a tiež klasických tesárov s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb, s tým že je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v anglickom alebo nemeckom jazyku, preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť.

Ponúkaný plat netto:
Základná mzda za 40 hodín týždenne je 500 € / týždeň, s tým, že ubytovanie máte zabezpečené zadarmo a zamestnávateľ Vám platí aj poistenie 21€

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- Vyučený murár, tesár, šalovač
- Anglický alebo Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Prax minimálne 5 rokov
- Znalosť šalovacích systémov DOKA, PERI a pod...
- VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 - 4 pracovníkov
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

5

- Pracuje sa na holandskú zmluvu
- Overení zamestnávatelia
- Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: In Box Agency, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36600865
Internetová adresa: www.inboxagency.sk
Telefón: +421908634471
Charakteristika: In Box Agency je dynamická personálna spolocnost založená expertami v oblasti personálnych služieb v roku 2004. Zacali sme sprostredkovaním zamestnania pre uchádzacov zo Slovenskej republiky do Velkej Británie a Írska. Postupne sme naštartovali spoluprácu so zamestnávatelmi v Holandsku, Nemecku a iných krajinách v EÚ ako aj v Škandinávii. Naše aktivity rapídne narastali a u našich klientov v zahranicí sme postupne zacali umiestnovat aj pracovníkov z Ceskej republiky, Madarska a Polska. Po získaní bohatých skúseností s personalistikou v zahranicí sa dnes venujeme tejto cinnosti aj na Slovensku, kde poskytujeme klientom okrem náborov aj prenajímanie pracovníkov a personálne poradenstvo. Našim cielom je spolupracovat flexibilne a efektívne aby sme splnili vaše požiadavky. Fakt, že sme boli dvakrát medzi finalistami hodnotenia personálnych agentúr Recruit Rank je zárukou kvality, ktorú ponúkame ako klientom, tak aj uchádzacom o zamestnanie.
Adresa:

  • Palackého 8/1423
  • 04001 Košice-Staré Mesto
  • Slovensko