Inžinier kvality

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Inžinier kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. lokalizácia miesta vzniku chýb vo všetkých procesoch a upozornenie na problémy kvality,
2. návrhy nápravných opatrení k účinnej prevencii vzniku chybových výrobkov,
3. komunikácia s inšpektormi kvality výrobných liniek,
4. odhaľovanie koreňových príčin nezhôd v kvalite - vytváranie 8D,
5. spolupráca pri zavádzaní nových metód práce, ktoré vedú k zlepšeniu kvality,
6. vyhodnocovanie potenciálnych rizík z hľadiska kvality a štatistických analýz
7. podieľanie sa na auditoch,
8. zameranie sa na kontrolu kvality v procese výroby,
9. zodpovednosť za pravidelný reporting nadriadenému,
10. zodpovednosť za sklad zastavených a vrátených dielov,
11. vypracovávanie zákazníckej dokumentácie v rámci uvoľnenia dielu do sériovej výroby podľa PPAP, resp. VDA2 ;
12. predchádzanie vzniku internej chybovosti a dodržiavanie cieľov PPM (zákaznícke aj interné).

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vyššie odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • osobnostný rozvoj
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný písomný prejav
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

1

Obchodné meno: AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36547310
Telefón: +421905273269
Charakteristika: AIS Automotive Interior Systems Slovakia s.r.o. je novovzniknutý výrobný závod v okrese Levice, pri Šahách. Momentálne zamestnáva okolo 200 zamestnancov. Hlavnou výrobnou činnosťou je lisovanie plastových výrobkov – interiéri automobilov, ako sú stredové konzoly, palubovky, odkladacie priestory a pod. AIS pôsobí v Nemecku, v Čechách, v Rusku, ale i v Portugalsku.
Adresa:

  • Tupá-Chorvatice, Priemysel. park 261
  • 93584 Tupá
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Levice
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1150 EUR/mesiac