Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Vodič vysokozdvižného vozíka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

VODIČ VZV - platné papiere skupiny W1, W2 prípadne obnovenie vo firme. Mzda 1100,- eur netto za turnus 3 týždne a týždeň voľno (ranná a nočná zmena), po odpracovaní troch mesiacoch odmena 370,- eur, stravné 0,50 eur dopláca uchádzač v závode 7 druhov jedál, ubytovanie pekné, prvé tri mesiace zdarma, po 3 mesiacoch za doplatok 100,- eur, výplata na český účet vždy k 10 dňu v mesiaci, (nakládka kamiónov, drevotriesky v balíkoch).

Požiadavky na uchádzača

Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Spracúvanie dreva

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • tvorivosť (kreativita)
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
Ďalšie požiadavky:

nutnosť zaslať životopis, chuť pracovať, samostatnosť

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

10

prémie a odmeny, stravné, zamestnanie v kmeňovej firme - žiadna agentúra
mzda závisí od skúsenosti uchádzača
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: KM - JOB s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47433001
Internetová adresa: www.kmjob.sk
Telefón: +421907923976
Charakteristika: Dobrý deň, KM-JOB s.r.o. pracovná agentúra. Ponúkame práce pre mužov, ženy a páry v Českej republike + opatrovateľky do Nemecka, Švajčiarska + práce Holandsko, Anglicko, Írsko. Na trhu práce sme od roku 2004. Uchádzač, ktorý navštívi našu agentúru sa môže zdarma zaregistrovať v našej databáze uchádzačov o zamestnanie. U nás sa môžte bližšie dozvedieť o danej ponuke, čo sa týka mzdy, ubytovania, stravy, cestovného, smien, popis práce, výplatný termín, zálohy... Naša agentúra Vám zabezpečí prácu v priebehu jedného dňa, maximálne do jedného týždňa ( záleží od objednávok). Ak by Vás niektorá z pracovných ponúk zaujala, môžte nás navštíviť osobne u nás v agentúre, alebo kontaktovať e-mailom, či telefonicky. Mgr. Kristína Mihaliková konateľ spoločnosti KM-JOB s.r.o
Adresa:

  • Poštová 1/1123
  • 05342 Krompachy
  • Slovensko