Pracovník bezpečnostnej služby

Zamestnanec ochrany letiska

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Pracovník bezpečnostnej služby

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá posilu na Oddelenie bezpečnosti, kde hlavnou náplňou práce je:
- zabezpečovať na vstupných bodoch vstupno-výstupný režim do vyhradených bezpečnostných priestorov a vykonávať jeho monitorovanie,
- vykonávať ochranu hranice medzi plochami na hrane verejného priestoru a letovej časti letiska a areálu letiska,
- vykonávať hliadkovú činnosť vo verejných priestoroch letiska mimo priestorov v termináli,
- vykonávať stálu strážnu službu a fyzickú ochranu letiska ako strategického objektu a majetku letiska v rozsahu príslušnej legislatívy týkajúcej sa prevádzkovania súkromných bezpečnostných služieb.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS
- zbrojný preukaz skupiny C
- bezúhonnosť preukázaná odpisom z registra trestov
- základné počítačové zručnosti, vodičský preukaz a znalosť anglického jazyka VÝHODOU

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim
  • Nočná práca: áno

2

• Mzdové zvýhodnenia podľa Zákonníka práce za prácu počas víkendov, sviatkov a prácu v noci
• Po absolvovaní odborného kurzu navýšenie mzdy
• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Obchodné meno: Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 35884916
Charakteristika: Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) - akciová spoločnosť s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach. Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj leteckých prepravných služieb a poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.
Adresa:

  • Letisko M. R. Štefánika P.O.Box 160
  • 82311 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 850 EUR/mesiac