Pokladník (Obchod), Predavač

Predavač/ka - pokladník/čka, plný úväzok, Dunajská Streda II

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na pokladni,
- doplňovanie tovaru na predajnú plochu,
- práca na predajnej ploche,
- práca v sklade predajne,
- personálna práca pri dlhodobom zapracovaní zamestnancov z iných krajín skupiny Schwarz,
- zapracovanie študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

- Výučný list / stredoškolské vzdelanie,
- skúsenosť z obchodu vítaná, nie je podmienkou,
- schopnosť tímovej práce,
- ochota k fyzickej práci,
- ochota pracovať cez víkendy,
- flexibilita,
- prozákaznícke myslenie,
- príjemné a ústretové vystupovanie.

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

1

- stabilné zamestnanie v úspešnej a dynamickej spoločnosti,
- nástupná mzda, 38,75 hod./týž. : 865 €
- prvé štyri roky garantovaný nárast mzdy v pracovnej zmluve,
- rovnaká mzda pre mužov a ženy,
- pracovný pomer na dobu neurčitú,
- príjemnú atmosféru v motivovanom tíme,
- prepracovaný systém zapracovania pod vedením trénera,
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti a iných krajín,
- práca na plný úväzok, dva dni v týždni voľné,
- každá odpracovaná minúta zaplatená,
- doplnkové dôchodkové sporenie,
- sabbatical – dlhodobé neplatené voľno,
- karta Ticket Restaurant 4 € / deň,
- karta Multisport,
- deň plateného voľna pri príležitosti vlastnej svadby,
- narodeninový darček,
- darček pre budúcich rodičov,
- darček pre prvákov,
- vitamínový balíček, deň zdravia,
- letný tábor pre deti,
- firemné jubileum.

V rámci nášho dvojtýždenného tréningového programu ťa pripravíme na tvoje budúce úlohy metódou „Learning-by-doing“. Poskytneme ti dôkladné zapracovanie, pri ktorom ťa individuálne povedie skúsený kolega.

Nevyhnutnou súčasťou tvojej žiadosti o zamestnanie je pripojenie životopisu.

Informácie o firme

Obchodné meno: Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Právna forma: Verejná obchodná spoločnosť
IČO: 35793783
Charakteristika: Maloobchod s potravinami.
Adresa:

  • Ružinovská 1/E
  • 82102 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko