Administratívny pracovník, referent

Administratívny pracovník pre oddelenie Support

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Administratívny pracovník, referent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce v rámci agendy oddelenia Sales Support
- príprava podkladov pre dátové spracovanie v informačnom systéme a spracovanie príslušných reportov, práca s firemnými databázami
- komunikácia s obchodnými štruktúrami spoločnosti, zmluvnými spolupracovníkmi v rámci administratívnej agendy
- vybavovanie požiadaviek týkajúcich sa provízií, výpočtov produkcie
- kontrola došlých/vyplatených odmien – bankové účty, vyplácanie provízii, príprava dátových podkladov pre závierky
- administrácia prístupov do interných a externých informačných systémov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • tímová práca
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

- schopnosť pracovať ako súčasť tímu
- záujem o prácu v administratíve

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:30 do 17:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- voľno navyše - 3 pracovné dni do roka (Sick day)
- 100% príspevok na stravné lístky (4,00 €/deň)
- zľavy na vybrané finančné produkty
- stabilné zázemie v ekonomicky silnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- kvalitné materiálne a technické vybavenie

Informácie o firme

Obchodné meno: PARTNERS GROUP SK s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36750701
Internetová adresa:  www.partnersgroup.sk
Telefón: 02/62802702
Charakteristika: Spoločnosť zaoberajúca sa poskytovaním finančných služieb pre široké spektrum klientov - od fyzických osôb až po právnické subjekty, so stabilným postavením na trhu. Našimi partnermi sú popredné spoločnosti pôsobiace v slovenskom bankovom, poisťovacom a investičnom sektore.
Adresa:

  • Slávičie údolie 106
  • 81102 Bratislava-Staré Mesto
  • Slovensko