Vodič autobusu

Vodič autobusu - Nemecko

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície pre vodičov autobusu do Nemecka - oblasť južného Bavorsko. Pracovná náplň: jazdenie autobusom. Potrebný vodičský preukaz skupiny "D" + dobrá znalosť nemčiny (komunikatívna úroveň). Životopisy posielajte v nemeckom jazyku + sken vodičského preukazu skupiny "D".

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina D
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Vyžadovaná je znalosť nemeckého jazyka + vodičské oprávnenie skupiny "D". Životopisy zasielajte v nemčine + sken vodičského oprávnenia skupiny "D". Tešíme sa na Vašu odozvu.

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

3

Plat netto 1650,- Eur mesačne + príplatky za nadčasy. Práca na nemeckú pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. (Možnosť vybavenia rodinných prídavkov a rodičovského príspevku z Nemecka). Pomoc pri ročnom daňovom vyrovnaní. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom (ca 400,- Eur mesačne).
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa:

  • Lysica 303
  • 01305 Lysica
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Nemecko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1900 EUR/mesiac