Technik (Elektrotechnika a energetika), Elektrikár, Elektromontér, ...

Stavebný elektrikár, pomocný elektrikár-Nemecko

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Technik (Elektrotechnika a energetika), Elektrikár, Elektromontér, ...

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- kompletné stavebné elektroinštalačné práce v novostavbách a pri rekonštrukciách
- ťahanie káblov, zapájanie vypínačov, zásuviek, svietidiel, dymových senzorov atď.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
  • A
Osobnostné predpoklady a zručnosti

 prax ako elektrikár alebo pomocný elektrikár
- potrebné vedieť sa dohovoriť v nemeckom jazyku ohľadne práce ,,baudeutsch"
- vlastné auto
- samostatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť

 nástupné platové podmienky od 11,00-€/HOD. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu od 6-7 €/HOD. netto
- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- poskytnutie zálohy v prípade potreby každý týždeň
- pracovné oblečenie
- pomoc pri hľadaní ubytovania

Zamestnanecké výhody, benefity

- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za sviatky, nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Nástup do práce: ihneď, prípadne dohodou.
Doprava je individuálna.

Adresa spoločnosti

Schlehdornweg 3
37120, Bovenden