Opatrovateľ, osobný asistent

OPATROVATEĽ/KA - ANGLICKO - READING

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Krajina: Anglicko
Mesto: Reading (1 hod od Londýna)
Nástup: 29.4.2019
Turnus: 1 mesiac
PLAT: 1800 Eur/mesiac
Ubytovanie a strava: zadarmo
Jednorázový bonus 150 EUR pri prvom vycestovaní.
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 40 – 60, Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s pacientami s demenciou, opatrovaním, trpezlivá, empatická
Opatrovaná osoba: žena, 97 rokov, demencia, chodí pomocou chodítka. Potrebuje pomôcť s osobnou gygienou a obliekaním. V noci nie je potrebné vstávať. Klientka nie je inkontinentná. Je potrebné pripomínať klientke aby brala lieky.
Náplň Práce: Pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, pripomínanie brať lieky, denne aktivity, pomoc v domácnosti: upratovanie, pranie, žehlenie, nakupovanie.
Bývanie: 3 izbový dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno, Wi-Fi
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Voľno: 2 hodiny / denne
Zvieratá: nie

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Dĺžka praxe:

aspoň 3 mesiace

1

+ 150 € BONUS na cestu
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Best Job, s.r.o
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47094559
Internetová adresa: www.best-job.sk
Telefón: +421907666225
Charakteristika: Sme úspešná, dynamická slovenská spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistiky. Pôsobíme v krajinách EÚ: Anglicko, Holandsko, Belgicko, atď. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitné pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personál, atď, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky, či pracovného práva. www.best-job.sk
Adresa:

  • Sládkovičova 4167
  • 97405 Banská Bystrica
  • Slovensko