Nastavovač CNC strojov

Mechanik CNC strojov (sústruhy, frézy)- Rakúsko (Vorarlberg)

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Nastavovač CNC strojov

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné pozície na miesto mechanika CNC strojov vo výrobe - sústruhy, frézy. Miesto výkonu práce - Rakúsko (Vorarlberg). Pracovná náplň: výroba jednotlivých dielov a malých sérii, obsluha a nastavovanie najmodernejších sústruhov a fréz (5 osové zariadenia), kontrola a dokumentácia kvality výroby, odoberanie hotových kusov, zabezpečenie prevádzky strojov a jednotlivých nástrojov stroja, znalosti v oblasti techniky rezania. Musí byť zaručená najvyššia kvalita vyrobených kusov. Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu. Nutná je komunikatívna nemčina. Životopisy zasielajte len v nemeckom jazyku + výučné listy (stačí v slovenčine).

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie v odbore príp. dostatočná prax. Poznatky v oblasti merania (kontrola kvality). Vedomosti CNC strojov značky: Fanuc, Mazak, Siemens atď.) Ochota pracovať na zmeny a nadčasy. Vodičský preukaz a vlastné vozidla podmienkou. Samostatná a presná práca. Požadované vlastnosti od zamestnanca: dochvíľnosť a spoľahlivosť. Životopisy zasielajte v nemčine + výučné listy (stačí v slovenčine).

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

mladistvého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

4

Zamestnávateľ vypláca diéty vo výške 26,40 Eur na pracovný deň + 15,- Eur na prenocovanie. Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovane. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Zo zákona vyplácaný 13. a 14. plat. Pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov príp. rodičovského príspevku v Rakúsku + vrátenia dane z Nemecka.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa:

  • Lysica 303
  • 01305 Lysica
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Rakúsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2937 EUR/mesiac