Majster výroby

Team leader pre strojársku firmu v Martine, nástup možný ihneď

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Majster výroby

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie pridelených operátorov výroby,
- dodržiavanie plnenia výrobného plánu,
- zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku,
- pravidelné reporty pre nadriadených,
- dozor nad dodržiavaním poriadku na pracovisku,
- výmena foriem na lisoch,
- kontrola kvality,
- práca na 3 zmeny.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
Osobnostné predpoklady a zručnosti

Počet rokov praxe: 2

-hlučný príplatok,
-prispievanie do III. piliera,
-finančná odmena za sprostredkovanie nového zamestnanca 50,-EUR/netto,
- nástupný bonus až do výšky 100,- EUR/netto,
-ošatenie zamestnanca - tričko, montérky a bezpečnostná obuv,
-služby koordinátora k dispozícii,
-bezproblémová doprava z autobusového nástupišťa priamo do prevádzky na všetky pracovné zmeny.

Ponuka je aktuálna do: 28.02.2019

Adresa spoločnosti

Namestie SR 23
01401, Bytca
  • Miesto práce Martin
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády) plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) základ 3,19€/hod. brutto, príplatok nočná zmena 0,96€/hod. brutto, príplatok za hlučné prostredie 0,55€/hod. brutto, odmeny do výšky 200,- eur/mes. netto, dochádzkový bonus, stravné lístky (Mesačne od 700 €/netto)
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu