Sústružník, Nástrojár, Frézar

Nástrojár – sústružník, frézar, brusič, CNC pracovník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba nástrojov podľa dokumentácie na spracovanie kovov (hlavne na
výroby skrutiek) pre automobilový priemysel
- opracovanie kovových súčiastok podľa výkresovej dokumentácie
- práca na stroji – brúska na guľato CNC v riadiacom systéme Sinumerik
810D alebo klasika
- spolupráca pri posudzovaní efektívnosti usporiadania pracovných
procesov
- spolupráca s ostatnými operátormi
- kontrola každého vyrobeného kusu, udržiavanie čistoty na pracovisku
- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- práca na 3 zmeny

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

- vyučenie v odbore - SOU strojárske
- čítanie výkresovej dokumentácie
- prax v odbore
- samostatnosť, zručnosť, zodpovednosť

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

10

- v prípade dostatočnej praxe na preferovanom stroji je základná mzda
vyššia podľa dohody
- zárobok podľa šikovnosti a úrovne ovládania strojov
- mzda pre skúsených strojárov (špecialistov) od 1200,-€
- zaujímavé finančné ohodnotenie + bonusy
- pravidelný ročný nárast miezd
- zamestnanecké benefity
- stravovanie priamo v spoločnosti
- stabilná práca v domácom regióne
- práca u významného zamestnávateľa v regióne s rozširujúcou sa výrobou
- VIP bonus/zľava pri nákupe cez portál hej.sk a DATART (online alebo
kamenné predajne)

Informácie o firme

Obchodné meno: EDYMAX Facility Management SE
Právna forma: Európska spoločnosť
IČO: 46812903
Internetová adresa:  www.edymax.com
Telefón: +421
Charakteristika: EDYMAX - OKAMŽITÁ PRÁCA • EDYMAX je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu • EDYMAX - istota, kvalita a tradícia: 14 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre 96 000 ľudí nielen na Slovensku ale i v Českej republike a v Nemecku. • Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle, prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami. • Pre 5 000 našich zamestnancov zabezpečujeme v EDYMAXe istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod.
Adresa:

  • Bajkalská 22
  • 82109 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko