Inžinier kvality

Inžinier kvality - podpora projektového tímu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vytvára zoznam noriem zákazníka, aplikuje ich a zabezpečuje ich dostupnosť v rámci projektového tímu,
- vytvára dokumentáciu pre nové projekty,
- pripravuje a schvaľuje referenčné vzorky chýb, pripravuje vzorky pre výrobu,
- pripravuje PPAP dokumentáciu pre zákazníka a vedie list PAPP,
- vypracováva plán školenia pre nové projekty,
- vytvára materiálový dátový list v IMDS portáli,
- pripravuje zoznam testov pre Product Audit,
- schvaľuje baliace predpisy,
- zodpovedá za nastavenie zákazníckeho portálu,
- sleduje kompletnosť zavedenia nového projektu do sériovej výroby.
Na všetky vyššie uvedené body bude nový kolega plne zaškolený.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

- znalosť nástrojov riadenia kvality a QMS štandardov,
- znalosť práce na zákazníckych portáloch,
- čítanie technických výkresov výhodou,
- zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť, technické myslenie.

Životopis posielajte v anglickom jazyku.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vzhľadom k aktuálnej situácii budú všetky pohovory uskutočnené cez SKYPE.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

- hrubá mzda od 1.250 € (závisí od skúseností kandidáta),
- možnosť závodného stravovania,
- možnosť získať: mesačný, vernostný, náborový bonus,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i.

Informácie o firme

Obchodné meno: SPPP Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36614939
Internetová adresa:  www.sppp.sk
Telefón: 0385366800
Charakteristika: Lakovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel.
Adresa:

  • Partizánska 73
  • 95701 Bánovce nad Bebravou
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bánovce nad Bebravou
  • Kraj Trenčiansky kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1250 EUR/mesiac