Operátor výroby

Operátor/ka vo výrobe (doprava zadarmo) , Vráble

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba komponentov z plechu pre automobilový priemysel
- obsluha lisovacích zariadení, zváracích a bodovacích automatov
- kontrola kvality výrobkov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Ďalšie požiadavky:

Požiadavky: - manuálna zručnosť
- pravidelná dochádzka

V prípade záujmu je nutné poslať životopis s aktuálnou fotografiou tváre (v prípade Vášho súhlasu) na praca@aztrans.sk, alebo ho prineste osobne na pobočku Petöfiho 30, Komárno (Po - Pia 8:00-16:00). V prípade nejasností nás kontaktujte na tel. čísle 0911 10 66 10 (Po - Pia 8:00-16:00).

10

Mzda:
785€ brutto základná mzda
príplatky podľa Zákonníka práce: 3 zmenná prev. (nočná zmena); 4 zmenná prev. (nočná zmena, sobota, nedeľa, príplatok za nepretržitú prevádzku)

- zabezpečené závodné stravovanie (minimálny doplatok zamestnanca)

- zabezpečená doprava zadarmo
- trasa 1 (KN-Vráble): Komárno, Chotín, Marcelová, Modrany, Bátorové Kosihy, Gbelce, Svodín, Veľké Ludince, Farná, Málaš, Tekovské Lužany, Bajka, Vráble

- trasa 2 (KN-Vráble): Komárno, Svätý Peter, Dulovce, Pribeta, Dvory nad Žitavou, Bešeňov, Veľké Lovce, Dolný Ohaj, Hul, Vlkas, Veľká Maňa, Žitavce, Vráble

- trasa 3 (KN-Vráble): Komárno, Hurbanovo, Bajč, Nové Zámky, Dvory nad Žitavou, Vráble

- trasa 4 (Nové Zámky-Vráble): Nové Zámky, Palárikovo, Tvrdošovce, Jatov, Rastislavice, Komjatice, Horný Ohaj, Černík, Vinodol, Veľký Cetín, Paňa, Vráble

- rozšírená trasa: Strekov, Rúbaň, Dubník, Jasová, Kolta, Dedinka, Pozba, Beša, Tehla, Vráble

- NOVÁ TRASA: Kamenín, Bíňa, Čata, Pohronský Ruskov, Hronovce, Želiezovce

Zmennosť závisí od zaradenia zamestnanca:
- 3 zmenná – práca je na 8 hod. zmeny
- 4 zmenná nepretržitá prevádzka - práca je na 8 hod. zmeny (pracuje sa 2 x denná, 2 x poobedná, 2 x nočná, 2 x voľno)

Informácie o firme

Obchodné meno: A - Z transport
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51270200
Internetová adresa:  www.aztrans.sk
Telefón: +421911101066
Charakteristika: Zmluvná preprava osôb + sprostredkovanie zamestnania do kmeňového stavu.
Adresa:

  • Lodná 2943/12
  • 94501 Komárno
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Nitra
  • Kraj Nitriansky kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 785 EUR/mesiac