Stavbyvedúci

Stavbyvedúci s oprávnením na projekt v Maďarsku

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava rozpočtu stavby a jeho aktualizáciu.
Kontrola nákladov a monitorovanie rozpočtu na mesačnej báze.
Plánovať, organizovať a riadiť vykonanie prác v súlade s rozpočtom a harmonogramom stanoveným spoločnosťou.

Udržiavať kontakt s oddeleniami Kvality, Životného prostredia a BOZP na projekte. Dohľad a kontrola vykonanej práce subdodávateľov (kvalita, prevedenie práce a monitorovanie plnenia BOZP).
V spolupráci s oddelením obstarávania a obchodným oddelením, pripraviť technické špecifikácie, rozvrhy, BoQ, kresby, všetku potrebnú dokumentáciu a pripraviť porovnávacie tabuľky.
Získať potrebné povolenia a právnu dokumentáciu z rôznych úradov za účelom úplného dokončenia pridelených prác. Podľa potreby vypracovať reporty aktuálneho stavu.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore pozemné stavby

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • vedenie ľudí
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

* Osvedčenie pre činnosť stavbyvedúceho
* Skúsenosť s výstavbou hál z prefabrikátov
* Orientácia v stavebnom zákone
* Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
* Schopnosť viesť tím
* Technické a analytické myslenie
* Organizačné a komunikačné zručnosti
* Maďarský jazyk podmienkouv
* Vysokoškolské vzdelanie technického odboru alebo prax

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

1

Platové podmienky: od 2000 Eur
Nástup okamžite:
- služobné auto, stabilná práca
- 2 krát do roka dovolenka hradené zamestnávateľom
- odborné školenia
- odmeny 2 krát ročne
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: AllForJob s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 46186310
Internetová adresa: www.allforjob.sk
Telefón: +421902321131
Charakteristika: Personálna agentúra AllForJob, s.r.o. zakladá na viac ako 10 rokoch praxe v personálnom poradenstve. Naším cieľom je poskytovať poradenské a realizačné služby v oblasti personalistiky v kvalite, zodpovedajúcej situácii na trhu práce, sledujúc trendy v oblasti trhu pracovných síl na Slovensku ako aj v zahraničí. Zameranie na oblasť Financie, Automotive, Stavebníctvo, Výroba, IT. Obsadzujeme všetky druhy pozícií od operátora výroby až stredný a vyšší manažment. Naším poslaním, je nájsť správnych a kvalitných ľudí, s požadovanou kvalifikáciou podľa potrieb klienta. Naším poslaním pre ľudí, je nájsť im prácu v ktorej budú úspešný, spokojný a prinesie im požadovanú životnú úroveň.
Adresa:

  • Panónska cesta 17
  • 85101 Bratislava-Petržalka
  • Slovensko