Team leader

Líder kvality

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a kontroluje internú kvalitu v závode,
- analyzuje interné chyby použitím nástrojov kvality (pareto, ishikawa, PDCA, 8D report),
- navrhuje, zavádza a koordinuje nápravné a preventívne opatrenia,
- vykonáva operácie v systéme SAP (blokovanie dielov, scrap dielov, sledovanie pohybu materiálu), vedie záznamy o nezhodách v CAR registroch,
- pravidelne (denne/týždenne/mesačne) vyhodnocuje ukazovatele kvality a následne navrhuje vhodné opatrenia,
- sleduje a riadi odchýlky kvality a následne komunikuje s ostatnými oddeleniami, a tiež so zákazníkmi, resp. dodávateľmi,
- riadi systém vstupnej kontroly podľa požiadaviek v control pláne, riadi blokačný sklad,
- riadi a koordinuje prácu laborantov a inšpektorov kvality vo výrobe,
- zodpovedá za riadenú dokumentáciu a evidenciu dokumentácie v IMS,
- participuje na vývoji nového produktu, prípadne na zmenovom riadení (design changes),
- participuje na APQP aktivitách definovaných v projektovom pláne, napr. vytváranie kontrolných plánov, flow chart, pracovných inštrukcií,
- implementuje špecifické zákaznícke požiadavky do výrobného procesu, získava zákaznícke kvalitatívne štandardy,
- vykonáva interné audity a participuje na externých systémových, produktových a zákazníckych auditoch, vykonáva procesné audity, realizuje layers audity,
- koordinuje interné sortovacie aktivity,
- riadi interné reklamácie.

Požiadavky na uchádzača

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore kvalita produkcie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- prax min. 4 roky na podobnej pozícii,
- MS Office – pokročilý, znalosť práce v SAP výhodou,
- znalosť nástrojov riadenia kvality (APQP, PPAP, FMEA, 8D) a QMS štandardov (VDA6.3, VDA6.5, ISO),
- čítanie technických výkresov,
- znalosť práce s meracími zariadeniami výhodou,
- orientovanie sa na zákazníckych portáloch výhodou,
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť, rozhodnosť.
Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vzhľadom k aktuálnej situácii budú všetky pohovory uskutočnené cez SKYPE.

Dĺžka praxe:

aspoň 4 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: pružný pracovný čas

1

- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i..

Informácie o firme

Obchodné meno: SPPP Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36614939
Internetová adresa:  www.sppp.sk
Telefón: 0385366800
Charakteristika: Lakovanie plastových komponentov pre automobilový priemysel.
Adresa:

  • Partizánska 73
  • 95701 Bánovce nad Bebravou
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bánovce nad Bebravou
  • Kraj Trenčiansky kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1400 EUR/mesiac