Opatrovateľ, osobný asistent

OPATROVATEĽ/KA - HOLANDSKO - ROZENBURG

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Opatrovateľ, osobný asistent

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto: Rozenburg- pri Rotterdame
Nástup: 12.5.2018
PLAT:1900 Eur/mesiac
Turnus: 2 mesiace
Ubytovanie a strava: zadarmo
Práca na slovenskú živnosť
Príspevok na cestu: 100 €
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni min. B2, nefajčiarka, vodičský preukaz nie je potrebný, opatrovateľka musí mať predchádzajúce skúsenosti, mala by byť priateľská, milá, zodpovedná a starostlivá.
Opatrovaná osoba: žena, 83 rokov, vdova, kompresia stavca, čo jej spôsobuje tlak na nervovú sústavu, musí užívať pravidelne lieky proti bolesti. Vie sa postaviť, vie chodiť pomocou chodítka, je potrebné jej vždy asistovať. Problémy má najmä s rukami, preto potrebuje pomoc opatrovateľky. Na dlhšie prechádzky používa vozík. Mentálne je v poriadku, je to veľmi priateľská a komunikatívna pani. Rada sa necháva učesať a namaľovať. Rada chodí von na prechádzky, rada sa o seba stará, potrebuje nielen opatrovateľku, ale aj príjemnú spoločníčku.
Náplň práce: pomoc s vstávaním z postele, osobnou hygienou, obliekaním, prechádzky von, varenie, pranie, ľahké nákupy, make up klientky.
Bývanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: 2 hodiny každý deň, + 1,5 dňa

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Dĺžka praxe:

aspoň 3 mesiace

1

+ 100€ bonus na cestu
+150€ bonus za sviatky
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Best Job, s.r.o
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47094559
Internetová adresa: www.best-job.sk
Telefón: +421907666225
Charakteristika: Sme úspešná, dynamická slovenská spoločnosť, pôsobiaca v oblasti medzinárodnej personalistiky. Pôsobíme v krajinách EÚ: Anglicko, Holandsko, Belgicko, atď. Neustále rozširujeme spoluprácu so zahraničnými krajinami. Ponúkame kvalitné pracovné pozície: opatrovateľka, hotelový personál, atď, hľadáme najvhodnejších kandidátov pre našich klientov. Okrem toho poskytujeme odbornú podporu v oblasti personalistiky, či pracovného práva. www.best-job.sk
Adresa:

  • Sládkovičova 4167
  • 97405 Banská Bystrica
  • Slovensko