Poisťovací poradca

Rodiný poistný poradca pre Brezno a okolie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a nových klientov,
- poskytovanie komplexných informácií o ponuke poistných produktov a finančných služieb poisťovne
- uzatváranie zmlúv životného a neživotného poistenia
- denná práca s interným IT systémom
- aktívna spolupráca v oblasti zdravotného poistenia s Union zdravotnou poisťovňou

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
Počítače:
  • Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky:

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
zdravotne postihnutého

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

Flexibilný pracovný čas, vynikajúca pracovná atmosféra, možný kariérny rast, viaczložkové odmeňovanie, bezplatné školenie, kancelárske priestory..

BONUS:
- pridelenie databázy klientov spoločnosti
- získanie novej profesie

Informácie o firme

Obchodné meno: Union poisťovňa, a. s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 31322051
Internetová adresa:  www.union.sk
Charakteristika: Union poisťovňa, Part of the Achmea Group, patrí medzi poisťovne s najdlhšou tradíciou na slovenskom poistnom trhu - svoje služby ponúka klientom už od roku 1992. Sme dlhodobým lídrom v oblasti cestovného poistenia, ako aj priekopníkom v oblasti individuálneho zdravotného poistenia a máme stále rastúci kmeň životného poistenia. Práve vďaka jedinečnej kombinácii služieb a produktov v oblasti životného, neživotného aj zdravotného poistenia dokážeme uspokojiť požiadavky a potreby aj najnáročnejších klientov. Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, vytvárať hodnoty, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosťou, v ktorej slová ako etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy, nie sú len abstraktné pojmy na papieri.
Adresa:

  • Karadžičova 10
  • 81360 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Brezno
  • Kraj Banskobystrický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 800 EUR/mesiac