Skladník

Skladový operátor - Pracovník v sklade (skladník)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skontrolovať vyložený tovar na určenom mieste podľa dodacieho listu a označiť prípadné nezhody aktuálneho štandardu
- Pri nakládke a výkladke materiálu dodržiavať postupy a zabrániť ich poškodeniu
- Spolupôsobiť pri prevádzaní pravidelných fyzických inventúr
- Riadiť sa pokynmi manažéra logistiky, vedúceho skladu a dodržiavať štandardizované pracovné postupy
- Dodržiavať pravidlá bezpečnosti práce, požiarnej ochrany a vnútrofiremnej legislatívy
- V logistických priestoroch nosiť vždy výstražnú vestu
- Zaskladňovať diely podľa pokynov platných pre zaskladnenie a vyskladnenie tovaru v sklade

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

50

- Špeciálny príplatok zodpovedajúci danej triede
- Mesačný výkonnostný bonus
- Dochádzkový bonus
- Príspevok na dopravu
- Polročné odmeny
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier - DDS
- Vianočné a vitamínové balíčky
- Firemné večierky
- Zľavy pri nákupe osobných automobilov
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50170074
Internetová adresa:  www.faurecia.com
Telefón: +421918712232
Charakteristika: Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov: odštepný závod Seating Trnava odštepný závod Exhaust Trnava odštepný závod Lozorno odštepný závod Interior Hlohovec odštepný závod Leather Košice odštepný závod Exhaust Žilina
Adresa:

  • Kutlíkova 17/17
  • 85250 Bratislava-Petržalka
  • Slovensko