Čašník

Čašník , Štrba

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha hostí a prijímanie objednávok, príprava kávy a nápojov za barom, vynášanie jedál v reštaurácii.
Ak si zodpovedný, cieľavedomý a máš tímového ducha, ponúkame Ti ideálne miesto na realizáciu svojho potenciálu. Sme tím mladých a odhodlaných ľudí, hľadáme medzi seba rovnocenné typy ľudí. Chceme si vytvoriť pracovné prostredie, v ktorom sa nám všetkým bude pracovať dobre a budeme kráčať za spoločným cieľom.

Ak máš pocit, že by si to mal byť práve TY, neváhaj nás kontaktovať!

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie v odbore čašník, servírka

Cudzie jazyky:
  • anglický - elementárna: A1 a A2

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:30 do 22:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

2

Pohyblivá - motivačná zložka mzdy vo výške 5 % z osobného mesačného predaja na kase + osobné ohodnotenie. Práca v mladom a priateľskom kolektíve, možnosť vzdelávania a kariérneho postupu, motivačné ohodnotenie, otvorené možnosti na realizáciu nápadov a testovanie moderných a trendových produktov, kreatívne pracovné prostredie, sociálne benefity, možnosť zamestnaneckého ubytovania a stravovania, možnosť využitia hotelových služieb a iné pracovné benefity.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s.
Právna forma: Akciová spoločnosť
IČO: 44802943
Internetová adresa:  www.hotel-crocus.eu
Telefón: +421917504718
Charakteristika: Hotel Crocus je situovaný priamo v centre Štrbského Plesa medzi centrálnym parkoviskom a železničnou stanicou. Hotel ponúka svojím hosťom nadštandardné ubytovanie v 65 komfortných apartmánoch pre individuálnu, rodinnú a firemnú klientelu. Súčasťou apartmánov je televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka, kuchynský kút a samostatný šatník. Celý objekt disponuje bezbarierovým prístupom.
Adresa:

  • Štrbské Pleso 4078/78
  • 05985 Štrba
  • Slovensko