Helpdesk operátor, Telefonický operátor

OPERÁTOR CALL CENTRA - TELEFONICKÉ VYMÁHANIE POHĽADÁVOK

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Helpdesk operátor, Telefonický operátor

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • HLAVNOU NÁPLŇOU NAŠEJ PRÁCE JE TELEFONICKÁ KOMUNIKÁCIA S KLIENTMI - KLIENTOV UPOZORŇUJEME, ŽE SA OMEŠKALI SO SPLÁTKOU, ČI POZABUDLI NA ÚHRADU SVOJHO ZÁVÄZKU A PODÁVAME NÁVRHY NA ÚHRADY PROSTREDNÍCTVOM SPLÁTKOVÝCH KALENDÁROV A UZATVÁRANÍM DOHÔD.
  • ZODPOVEDÁME DOPLŇUJÚCE OTÁZKY KLIENTOV, VYSVETĽUJEME PODMIENKY SPOLUPRÁCE VEDÚCE K ÚHRADE CELÉHO DLHU.
  • NECHÝBA PRÁCA NA POČÍTAČI A V INTERNOM SYSTÉME.
  • STÍHAME SA ŠKOLIŤ, ZABÁVAŤ A SÚŤAŽIŤ.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské I. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
Počítačové znalosti - používateľ
  • Microsoft Windows - základy
Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • BAVÍ ŤA HOVORIŤ S ĽUĎMI. MÁŠ KULTIVOVANÝ SLOVNÝ A PÍSOMNÝ PREJAV.
  • SI PRECÍZNY, SPOĽAHLIVÝ, FLEXIBILNÝ A LOJÁLNY.
  • SI ÚSTRETOVÝ A PRIATEĽSKÝ, DOBRE SA TI PRACUJE V KOLEKTÍVE.

  • MÁME FLEXIBILNÚ PRACOVNÚ DOBU.
  • STANEŠ SA SÚČASŤOU SKVELÉHO TÍMU, KDE TI VŠETCI RADI POMÔŽU.
  • ZÍSKAŠ VEĽA PRACOVNÝCH SKÚSENOSTÍ A ODBORNÝCH ZNALOSTÍ ZO SVETA FINANCIÍ A PRÁVA.
  • MÁME PRÍJEMNÉ PRACOVNÉ PODMIENKY S NÁDYCHOM RODINNÉHO PROSTREDIA.
  • BUDEŠ PRACOVAŤ V BUSINESS CENTRE, KAM JE VYNIKAJÚCA DOSTUPNOSŤ.
  • MÁME VEĽMI DOBRÉ MZDOVÉ PODMIENKY: NÁSTUPNÁ MZDA NA POZÍCIU JUNIOR VO VÝŠKE 700 € A NA POZÍCIU SENIOR VO VÝŠKE 900 €.
  • TAKTIEŽ MÁME PRE TEBA PRIPRAVENÝ BALÍČEK FIREMNÝCH BENEFITOV (SICK DAY, DOVOLENKA NAVYŠE, AUTOMATICKÝ NÁRAST HRUBEJ MZDY PO ODPRACOVANÍ STANOVENÉHO OBDOBIA, ODMENA ZA NAJLEPŠÍ VÝSLEDOK ZA MESIAC/ŠTVRŤROK, ODMENA ZA ODPORUČENIE ZAMESTNANCA, PRÍSPEVOK NA ŠPORTOVÉ A KULTÚRNE AKTIVITY, SPOLOČNÉ FIREMNÉ AKTIVITY,....)

Stručná charakteristika spoločnosti

PROTOURION Slovakia, s.r.o. je skúsená spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti inkasa a manažmentu pohľadávok. Našim cieľom je poskytovať prvotriedne služby na celom území Slovenska, ktorých výsledkom je účinné vymoženie pohľadávok s prihliadnutím na existujúce obchodné vzťahy.

Adresa spoločnosti

Kutlíkova 17
85250, Bratislava
  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) 700 - 900 EUR/mesiac +% odmena + benefity
  • Termín nástupu: 01.03.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu