Čašník

Čašník / servírka do Rakúska

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prácu máme pre profesionálov s dobrou nemčinou (Chef de Rang), v prevádzkach Ala carte alebo polpenzia, aj pre začínajúcich čašníkov / čašníčky (Commis de Rang).

Náplň práce:

- obsluha hostí

- prijatia objednávky

- nosenie tanierov a nápojov

- práca s pokladničným systémom, alebo príprava nápojov - podľa pozície

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikatívna nemčina podmienkou

- príjemné vystupovanie

- vyučenie, alebo aspoň krátkodobá prax v odbore a chuť na sebe pracovať

- ubytovanie a strava zadarmo

- Prepitné

- 13., 14. plat

- uzatvorenie pracovnej zmluvy priamo so zamestnávateľom

V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašli svoj životopis. Ozveme sa Ti ohľadne ďalšieho postupu. Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk :) Tešíme sa na spoluprácu!

Stručná charakteristika spoločnosti

Personálna agentúra SunAgency pre teba vyberá sezónne práce pri mori, na horách a na iných zaujímavých miestach v zahraničí v obore hotelierstva a cestovného ruchu. Na týchto pozíciách máš zariadené ubytovanie (popr. Stravu) v zamestnaní. Všetko, čo si teda zarobíš, tí zostáva. Práce, ktoré ponúkame, sú na plný úväzok a zmluvu PODPISUJEŠ priamo so zamestnávateľom. Počet dní v týždni a hodín práce sa odvíja od jednotlivé pracovné ponuky, o ktoré ťa budeme informovať. Výplaty sú tiež individuálne a sú vždy uvedené pri konkrétnej ponuky.

Budeme sa tešiť na tvoju registráciu :)

Adresa spoločnosti

Prvního pluku
18200, Praha
  • Miesto práce Nemecko Rakúsko Zahraničie - ostatné
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1500 - 1900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu