Profesionálny rodič

Profesionálny rodič, Bernolákovo

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Profesionálny náhradný rodič je zamestnancom Centra pre deti a rodiny, ktorý sa stará o zverené dieťa/deti vo svojom domácom prostredí.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Ďalšie požiadavky:

NUTNÝ JE: Certifikát o absolvovaní prípravy na profesionálne vykonávanie náhradnej starostlivosti

Pozitívny vzťah k deťom, skúsenosti s výchovou detí (vítané sú zvlášť s výchovou detí zo znevýhodneného prostredia), chuť získavať nové skúsenosti a hľadať nové riešenia, zodpovednosť, flexibilita, odolnosť voči záťaži, dobré rodinné zázemie.

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim

1

Plus príplatky: paušálny 100 Eur, za počet detí, za prax a profesijný príplatok.
Výhody: dovolenka nad rámec zákona, stravné lístky nad rámec zákona, príspevok do 3. piliera DDS.

Informácie o firme

Obchodné meno: Centrum pre deti a rodiny Bernolákovo
Právna forma: Rozpočtová organizácia
IČO: 00180271
Internetová adresa:  www.dednadej.sk
Telefón: +421245993477
Charakteristika: Centrum pre deti a rodiny Bernolákovo je zariadenie, ktorého náplňou je starostlivosť o klientov zmysle zákona 305/2005 Z. z. o sociálnoprávnej ochrane detí a o sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Adresa:

  • Trnavská 62
  • 90027 Bernolákovo
  • Slovensko