Murár

Murári - zahraničie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň, naša firma ponúka prácu pre skúsených murárov s praxou, v Nemecku.
Jedná sa prevažne o výstavbu hrubej stavby domov, polyfunkčných budov.
Práca je na živnosť.
Uprednostňujeme partie s jedným Nj jazykovo hovoriacim.
Nie je to však podmienka, partie priebežne skladáme.

Ponúkame:
Plat: cca 3000-3500 Eur/mes.
Nástupný plat: od 15€-17€, podľa skúsenosti a ovládania jazyka.
Turnus: 4/1 týždne.
Fakturácia/Splatnosť: 14/14
Hodinová sadzba podmienená úkolom.
Ubytovanie je zabezpečené firmou a strháva sa z faktúry.
Nástup možný ihneď, alebo aj priebežne.

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na email:
Lcomplete.personalne@gmail.com

Fb: Lcomplete-Building

Bližšie informácie: po-pia 8:30-17:00 na tel.čísle.:0911 161 875

Zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
  • nemecký - elementárna: A1 a A2

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 7:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: turnusová práca

10

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Lcomplete building s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50517180
Internetová adresa: www.Lcomplete-Building.sk
Telefón: +421911161875
Charakteristika: Sme firma, ktorá zabezpečuje kompletné stavebné práce doma aj v zahraničí. Na trhu pôsobíme už niekoľko rokov. Realizovali sme projekty na Slovensku v Rakúsku, Nemecku, Japonsku a plánujeme sa rozšíriť aj do iných krajín. Zameriavame sa skôr na prácu pre živnostníkov, ktorý sú zdatný vo svojom remesle v oblasti stavebníctva a tým spojených prác. Viac informácií nájdete na www.Lcomplete-Building.sk (stránka v príprave).
Adresa:

  • Konečná 1060/61
  • 97242 Lehota pod Vtáčnikom
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Nemecko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 3000 - 3500 EUR/mesiac Nástupný plat: od 15€-17€, podľa skúsenosti a ovládania jazyka