Údržbár

Údržbár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odstraňovať vzniknuté poruchy na výrobných zariadeniach
- vykonávať preventívnu údržbu podľa plánu preventívnej údržby
- obsluhovať kotolňu a vykonávať údržbu sociálnych zariadení budovy
- viesť a pravidelne aktualizovať príslušné prevádzkové denníky

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • technická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna
Ďalšie požiadavky:

Odborná spôsobilosť § 22 a skúsenosti v automatizačnej technike sú výhodou, nie však podmienkou.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: štvorzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

1

základná mzda od 900 € - do 1100 € brutto mesačne podľa praxe
+ variabilná výkonnostná prémia
+ 100 € mesačne brutto príplatok za 4 - zmennú prevádzku
+ 50 € mesačne brutto dochádzková prémia
- ročný bonus
- stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- profesionálne zaškolenie
- práca na hlavný pracovný pomer
- stravné lístky
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Informácie o firme

Obchodné meno: Gotec Slovakia s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47092700
Internetová adresa:  www.gotec-group.com
Telefón: +421905488699
Charakteristika: Spoločnosť zaoberajúca sa povrchovou úpravou kovových a plastových dielov pre automobilový priemysel.
Adresa:

  • Javorová 794/15
  • 95801 Partizánske
  • Slovensko