Údržbár, Technický pracovník

Technik údržby, Gbeľany

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie samostatnej kontroly a opravy strojov, zariadení a výrobných liniek prevádzky v rámci kompetencií,
Zabezpečenie plynulého chodu linky, riadneho osvetlenia, potrebné úpravy pre zlepšenie pracovného prostredia
Vykonávanie údržby elektro a vedenie o tejto činnosti záznamy, dodržiavanie zásad a požiadaviek TPM
Vykonávanie preventívnej údržby strojov stanovenú výrobcom,
Odstraňovanie závad vyplývajúcich z revíznych správ,
Zabezpečenie čo najrýchlejšiu plynulú prevádzku pri výpadkoch elektrickej energie a iných výpadkoch.

Požiadavky na uchádzača

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba - elektrotechnická a strojárska montáž

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • tímová práca
  • technická gramotnosť
Ďalšie požiadavky:

Vyhláška §21
Samostatný proaktívny prístup k práci
Zodpovedný prístup
Ochota pracovať na 3 zmeny
Manuálna zručnosť
Vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho
zamerania výhodou
Prax vo výrobnej spoločnosti na podobnej pozícii výhodou
Spoľahlivosť

Dĺžka praxe:

aspoň 3 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

3

13. plat
Dochádzkový bonus
Príspevok na dopravu
Výkonnostný bonus
Príplatok za poobednú zmenu
Narodeninové poukážky

Informácie o firme

Obchodné meno: Constellium Automotive Žilina, s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 51109743
Internetová adresa:  www.constellium.com
Telefón: +421415628705
Charakteristika: Sme svetovým lídrom v oblasti inovatívnych a vysokohodnotných výrobkov z hliníka a riešení, ktoré sú určené predovšetkým pre letecký, automobilový a obalový trh. Celosvetovo pôsobíme v 24 výrobných závodov, v 3 špičkových technologických centrách a vo viacerých administratívnych centrách po celom svete.
Adresa:

  • MOBIS ulica 476/4
  • 01302 Gbeľany
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Žilina
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 950 EUR/mesiac