Vodič kamiónu

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Vodič kamiónu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

prijatie vozidla v súlade s príkazom na jazdu / prepravu
bezpečný spôsob prepravy vozidla v súlade s príkazom
prevoz vozidla zákazníkovi v súlade s príkazom
technická kontrola správcu a vybavenia vozidla
dodržiavanie všetkých pravidiel týkajúcich sa prepravy nákladu, prevádzky vozidiel, ochrany životného prostredia a ekológie
Včasné denné hlásenie (pomocou GPS) a zaznamenávanie týždenného hlásenia
- prevádzka vozidla, nakladanie a vykladanie tovaru
international truck driver, who is ready to drive at least 2-week cycles in EU
C + E driving license
international driving permission (code 95)
100.000 km (1 year) driving experience is an advantage
age from 25 to 55 years
Car trailer truck is in advantage
Trainee from 1 month

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Základné vzdelanie
Nižšie stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie
Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium) v odbore gymnázium - doprava
Vyššie odborné vzdelanie v skupine odborov Doprava, pošty a telekomunikácie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E
  • Podskupina C1 + E
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: turnusová práca
  • Nočná práca: áno

20

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: HÖDLMAYR LOGISTICS SLOVAKIA s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 34132040
Internetová adresa:  http://www.hoedlmayr.com
Telefón: 02/43410283
Charakteristika: Hödlmayr International AG is a family-owned, internationally active company with vehicle logistics as its core competence. The company specialises in the complete supply chain from vehicle acceptance ex-works or entry port up to delivery to the vehicle retailer or fleet owner. In addition to the management of large transport fleets in Europe, the group has a European network of logistics centres in which vehicles are prepared for local and regional markets. With branches in sixteen countries, the Hödlmayr group has one of the largest European logistics networks in the finished vehicle segment. The owner-managed, family company invests in own assets (logistics centres, truck fleets) and also operates complete trains between plants, compounds and ports. The logistics network is supplemented through the integration of partner companies (franchisers and sub-contractors).
Adresa:

  • Mliekárenská 10
  • 82109 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Bratislava
  • Kraj Bratislavský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2000 EUR/mesiac