Zvárač (Strojárstvo)

Zvárač HOLANDSKO

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zváranie kovov, plastov, polymérov v súlade s technickou dokumentáciou.
- Stanovovanie vhodných metód zvárania a pracovných postupov.
- Používanie zváracích nástrojov a prístrojov, zodpovedanie za ich správne nastavenie a používanie.
- Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných zvarov.
- Kontrolovanie kvality zvarov pomocou sérií skúšok.
- Ošetrovanie a udržiavanie technického vybavenia v prevádzkovom stave.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

- Zváračský preukaz podľa vybranej STN
- Tímová práca
- Veľmi dobré zváracie znalosti MAG s platným zváracím certifikátom
- Zodpovednosť
- Koncentrovanosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Flexibilný a nadčasovo pripravený
- Čítanie technickej dokumentácie
- Presnosť a precíznosť
- Keď kandidáti prichádzajú, najprv máte skúšobný deň a potom sa rozhodnú, či môžete začať pracovať alebo nie.

Dĺžka praxe:

aspoň 3 mesiace

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 16:00
  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

10

Druh pracovného pomeru: TPP - Holandska pracovná zmluva

- Mzda je vyplácaná na účet, a aj slovenský, vždy k 15.temu v mesiaci
- Záloha - je možná - po dohode so zamestnávateľom

Pracovný čas:

- min. 7,5 hod. alebo 11,5 hod. denne ak sú nadčasy povolené
- príplatky za sviatky a za nadčasy
- po mesačnej skúšobnej dobe je pracovný pomer na neurčito
- 25 dní dovolenky ročne
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď

Ubytovanie, Zdravotné poistenie, Doprava:

- Ubytovanie: zabezpečené zamestnávateľom, pre potreby ubytovania (hotel, pension) izba s Wi-Fi
- Ubytovanie si hradíte sami 15 € na noc (sťahované z výplaty)
- Zdravotné poistenie je preplácané zamestnávateľom
- Auto nie je povinné, ale prospešné, jazda do práce nebude preplácaná
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: TIME Personnel Agency s. r. o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47442808
Internetová adresa:  http://www.prepravaosob-timexpress.sk/
Telefón: +421950187781
Charakteristika: Time Personnel Agency ponúka služby umiestňovania uchádzačov v akomkoľvek poli. Naše poradenské služby sú na 100%.​ Máme širokú škálu oblastí, v ktorých zamestnávame kvalifikovaných alebo nekvalifikovaných jednotlivcov. Zmluva je podpísaná priamo u zamestnávateľa. Týždenne dostávame nové žiadosti z rôznych oblastí činnosti. Začnite novú náborovú sezónu s jednou z najrýchlejších náborových agentúr na Slovensku. Investujte svoj čas výberom najlepších z najlepších. Time Personnel - viac ako náborová agentúra.
Adresa:

  • Železničná 304/13
  • 04431 Kostoľany nad Hornádom
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Holandsko
  • Kraj Zahraničie
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 3000 EUR/mesiac