Obchodný manažér

Manažér klientskeho centra Allianz SP - Vranov nad Topľou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnutého klientského centra vo Vranove nad Topľou hľadáme nového manažéra s praxou.

- požadovaná prax vo vedení ľudí v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, obchodu, realít alebo telekomunikácií minimálne 2 roky
- vedenie tímu obchodníkov,
- vedenie zabehnutej pobočky,
- adaptácia, vedenie a motivácia obchodníkov,
- monitoring a zodpovednosť za obchodné výsledky skupiny,
- vedenie porád a podpora finančných agentov,
- nábor a výber obchodníkov do svojho tímu,
- podpora pri budovaní svojej kariéry,
- nástup ihneď.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Všeobecné spôsobilosti:
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • samostatnosť
  • vedenie ľudí
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tímová práca
Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu ma kontaktujte mailom na stefan.mikulasko@os.allianzsp.sk

Dĺžka praxe:

aspoň 2 roky

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 8:00 do 16:30
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- fixný plat + odmeny,
- štvrťročné odmeny
- atraktívny provízny systém odmeňovania, ktorý vám poskytne možnosti nadštandardného zárobku,
- zázemie úspešnej a silnej medzinárodnej spoločnosti,
- príjemné pracovné prostredie,
- moderný systém vzdelávania
- podporu pri nábore a výbere vhodných kandidátov,
- teambuildingy, zájazdy.

Informácie o firme

Obchodné meno: Štefan Mikuláško
Právna forma: Slobodné povolanie - fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
IČO: 45944245
Telefón: +421902810446
Charakteristika: Allianz – Slovenská poisťovňa, a. s., vznikla v roku 2003 zlúčením dvoch samostatných subjektov - Allianz poisťovne, a. s. a Slovenskej poisťovne, a. s. Ako univerzálna komerčná poisťovňa je dlhodobo jednoznačným lídrom na slovenskom poistnom trhu. Viac ako 1300 zamestnancov a 3100 obchodných zástupcov na Slovensku sa stará o vývoj, zlepšovanie a predaj kvalitných poistných produktov a služieb v oblastiach životného a úrazového poistenia, poistenia privátneho majetku a motorových vozidiel, poistenia zodpovednosti a tiež v oblasti poistenia priemyslu a podnikateľov. Od marca 2006 je súčasťou siete prvej európskej spoločnosti Allianz Sociates Europea (SE), ktorá má v regióne strednej Európy viac ako dva milióny klientov.
Adresa:

  • Partizánska 2509/30
  • 06601 Humenné
  • Slovensko

zdroj: upsvar.sk

  • Miesto práce Vranov nad Topľou
  • Kraj Prešovský kraj
  • Typ ponuky plný úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 2000 EUR/mesiac